Hizmetlerimiz

İstasyonlarımızda kaliteli ürünler ve üstün hizmet anlayışımızla
sizlerin yanındayız!

Çalışanlarımız, istasyonlarımıza gelen müşterilerimize kesintisiz hizmet sunarak beklentilerini karşılamaya özen göstermektedir.

Güven ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Her gün istasyonlarımıza gelen müşterilerimize en yüksek hizmet standartlarını sunmak için kararlıyız. Müşterilerimize, istasyonlarımızda lastik hava basıncı, cam temizliği, yağ değişimi gibi servislerimiz ön saha görevlisi tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en yüksek standartlarda cevap vermek amacıyla seçkin bayilerimizde kurulan, özel bir istasyon marketi zinciri olan Bonjour, hem adet olarak hem de konsept olarak sürekli gelişmektedir. Bonjour istasyon marketleri; iç ve dış tasarımı, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği gibi perakendeciliğin ana unsurlarını en iyi şekilde birleştirerek maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

Hizmet ve Ürün Çeşitliliği

Türkiye'de TOTAL istasyonlarında 2003 yılında uygulanmaya başlanan Bonjour konsepti, dünya standartlarına paralel olarak gelişmektedir. Ülkemizdeki Bonjour marketlerin tasarım ve hizmet standartları, dünya çapında istasyon marketçiliği konusunda elde edilen tüm deneyimler, ülkemizin şartları ve Türk tüketicisinin davranış özellikleri gözönüne alınarak belirlenmiştir.

Bonjour, müşterilerimizin tüm acil ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanmış bir ürün gamına sahiptir. Sigaradan, atıştırmalık ürünlere, sıcak-soğuk içeceklerden, kişisel bakıma günlük ihtiyaçların yanında oto bakım ve madeni yağ gibi aracınız için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri Bonjour marketlerde bulabilirsiniz.

Tüm Bonjour ve Café Bonjour' lar haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmetinizdedir.

Ayın Ürünü Aktiviteleri

TOTAL, tüm istasyon marketlerinde her ay düzenli olarak ayın ürünü aktiviteleri düzenlemektedir. TOTAL müşterileri, ülkemizin en tanınmış markalarına ait iyi ve kaliteli ürünleri, son derece uygun fiyatlara satın alabilmektedirler.

TOTAL, BKM Express ile hayata geçirdiği akaryakıt alımında Mobil Ödeme sistemiyle, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Web’den, cepten ve tabletten kolay, hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunan uygulama, telekomünikasyon operatörü ve banka kartlarından bağımsız olarak çalışması ile diğer mobil ödeme uygulamalarından ayrışıyor.

TOTAL Mobil Ödeme Nasıl Kullanılır ?

Kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde araçtan inmeden ödeme yapabilmek için, TOTAL Mobil Uygulaması’nı ve BKM Express Uygulaması’nı akıllı cihaza yüklemek ve üye olmak yeterli oluyor. Club TOTAL ve BKM Express üyeleri, anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarına akaryakıt alımı için geldiğinde, daha önceden sisteme tanımladıkları araçları, otomatik tanıma sistemi ile algılanıyor. Akaryakıt dolumu gerçekleşirken, müşterinin akıllı cihazına “Mobil Ödeme” seçeneği ile ödeme yapılabileceği konusunda bir uyarı bildirim mesajı ulaşıyor. Bu ödeme seçeneğini kabul eden müşteriyi, cep telefonunda açılan TOTAL Mobil Uygulaması, ödeme için BKM Express’e yönlendiriyor. Bu aşamadan sonra, müşteri BKM Express’e tanımlı olan kartlarından birini seçerek kolay bir şekilde ödeme işlemini tamamlıyor. Böylece müşteri, araçtan inmeden, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde akaryakıtını alarak ödemesini gerçekleştiriyor.

En yüksek güvenlik önemleri ile güvence altına alınmış TOTAL Mobil Ödeme, akıllı telefonlar ile sadece araç içindeyken kullanılabiliyor.

Club TOTAL'in avantajları

Club TOTAL ile istasyonlarımızdaki kaliteli akaryakıt ve hizmetin yanı sıra yaptığınız her alışverişin ödüllendirilmesi ayrıcalığına da kavuşuyorsunuz. Bundan sonra yaptığınız her alışverişten puan kazanacak, çeşitli kampanyalar ve ayrıcalıklardan faydalanma şansına sahip olacaksınız.  Kısacası Club TOTAL ile her zaman kazanacaksınız! 

Club TOTAL'e nasıl üye olacaksınız?

Club TOTAL'e üye olmak çok kolay. İstasyonlarımızdan başvuru formunu doldurduktan sonra Club TOTAL Card'ınız size anında teslim edilecektir.  Club TOTAL Card'ınızla üye istasyonlarımızdan yaptığınız alışverişler karşılığında puan kazanmaya başlayarak, Club TOTAL'in ayrıcalıklı dünyasına adım atmış olacaksınız. Ayrıca Club TOTAL Kartsız Alışveriş kapsamında sadece GSM numaranızı kullanarak sanal kartınızı oluşturabilirsiniz. 

Nasıl puan kazanacaksınız?

Alışverişiniz sonrasında istasyon görevlisi kartınızı, POS cihazına okutacak ve puanlarınız otomatik olarak Card'ınıza yüklenecektir. Alışverişleriniz karşılığında kazanacağınız puan miktarları şöyledir:

  • 1 Litre Excellium Kurşunsuz 95
  • 1,5 puanTOTAL1 Litre Excellium Eurodiesel
  • 1,5 puanTOTAL1 Litre Eurodiesel
  • 1 puanTOTAL1 Litre LPG

Toplam puanınızı nasıl öğreneceksiniz?

Club TOTAL Card'ınızla yaptığınız her alışveriş sonrasında POS üzerinden, o alışverişe ait kazandığınız puanla birlikte, birikmiş toplam puanınızı da gösteren bir bilgi fişi çıkacaktır. 
Ayrıca toplam puanınızı: 
•    Total istasyonlarında bulunan Club TOTAL POS'larından, 
•    Ya da SMS ile öğrenebilirsiniz. 
Puanınızı SMS ile öğrenmek için PUAN yazıp, 3174’e gönderin.
Her SMS, bağlı bulunan servis sağlayıcısının tarifesine göre 1 SMS ya da 1 SMS değerinde kontör olarak ücretlendirilir.

Benzersiz bir araç yıkama deneyimi sağlayan TOTAL Wash, sadece TOTAL’de.

TOTAL Wash çiziğe karşı etkili yumuşak fırçalarından, TOTAL için özel olarak üretilen nilüfer esanslı “Lotus” cilasına kadar eşsiz bir yıkama ve özel bir bakım sunmaktadır.Modern ve ileri teknolojinin kullanıldığı ve en üst seviyede sağlık, emniyet ve çevre kurallarına uygun yıkama yapan TOTAL Wash, araç yıkamada kullandığı suyun %80’ini geri dönüştürülerek tekrar kullanmakta ve bu sayede yüksek oranda tasarruf sağlamaktadır.

TOTAL Wash Program Özellikleri

TOTAL Wash sisteminde, ihtiyaca yönelik 5 farklı program seçeneği bulunmaktadır. Başlangıç yıkama programından, üstün özellikte yoğun köpükleme, yüksek basınçlı yıkama, TOTAL Lotus ve alt yıkaması yapan programlar gibi zengin yıkama menüsüne sahiptir. Her bir yıkama programında müşteriler ilave hizmetler almaktadır. Aracın dört tekerleğini ayrı ayrı yıkayan özel tekerlek fırçası, yüksek basınç ve özel kimyasallar sayesinde jantlarda hiçbir şekilde kir bırakmaz. Bu özellik sadece TOTAL Wash yıkama sisteminde bulunur.

TOTAL Wash Kart

TOTAL Wash araç yıkaması, marketten satın alınacak tek kullanımlık barkodlu fiş veya yeni tasarımlı TOTAL Wash kartları ile kullanılmaktadır. TOTAL Wash kartları, yüklenebilir özelliğine sahiptir. Çift taraflı olan bu kart, aynı zamanda Club TOTAL Card olarak da kullanılabilmektedir. TOTAL Wash kartlarını tercih eden müşterilere, %25’e varan indirimler uygulanır.

Jetwash

Ayrıca, kendi aracını kendisi yıkamak isteyen müşterilerimiz için JetWash sistemi farklı programlar ile bir çözüm olarak sunuluyor. Yüksek basınçlı ve araçta kireç lekesi bırakmayan yumuşatılmış ozmozlu su kullanılması, parlatıcı cila bulundurması gibi özellikleri ile diğer elle yıkama makinelerinin önüne geçiyor. 

Yakıtmatik

Yakıtmatik Nasıl Kullanılır ?

Akaryakıt giderlerinizi kontrol altına almak ve filonuzun akaryakıt tüketimini, km takibi ve limit tanımlamaları yaparak etkin bir şekilde yönetmek için.

Saat, gün, bölge, istasyon ve daha birçok kritere göre filo araçlarınızın akaryakıt alımlarını takip etmek için.

Yüzlerce akaryakıt fişi, masraf formu kontrolü ile zaman kaybetmemek için.

Yakıtmatik kurulu tüm istasyonlar online bağlantı ile merkeze bağlı olduğundan, her bir işlemin limit kontrolleri anında yapabilmek için.

Tüm Türkiye çapında sayıları her gün artan TOTAL istasyonlarından kolay, hızlı ve müşteri odaklı hizmet alabilmek için.

Copyrights © 2014 & Tüm Hakları Eruzunlar Petrol Tarafından Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz.